Yılan Hikayesinde Yeni Sezon: The Day Before Yine Ertelendi

İlk duyuruyla aklımızı uçuran, yılın en merak edilen oyunlarından olan The Day Before’un başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi desek yeridir. Aylar süren sessizlik ve spekülasyonların ardından yeni bir video ile karşımıza çıkan The Day Before bir de (şaşırtmadı) erteleme haberi ile geldi.

Yaklaşık 2 yıl önce ilk fragmanını gördüğümüz The Day Before sunduğu müthiş görsellik ve fragmanda gördüğümüz oynanış ögeleri ile dikkatimizi hemen cezbetmişti.

O tarihten sonra ise The Day Before’un baş aşağı düşüşü başladı.

İlk fragmanın ardından gelen yeni videolar oyuncuları tatmin etmek şöyle dursun, oyuna dair oluşan heyecanı da yavaş yavaş azalttı. Bunun ardından gelen süreçte ise geliştiriciler kendilerinden önce davranan birinin oyunun isim haklarını satın aldığı gibi hayli enteresan bir açıklama yaparak oyunun ertelendiğini duyurdular. Bu süreçte oyunun Steam sayfasının kapanması ise kafalarda büyük soru işaretleri bıraktı.

Ne kadar sevinirsiniz bilemiyoruz ancak The Day Before’dan bir takım müjdeli(!) haberler var.

The Day Before’un fiyatı da belli oldu.

Geliştiriciler tarafından yapılan açıklamada 7 Aralık tarihinde oyunculara sunulması beklenen oyunun fiyatının erken erişim süreci boyunca 39 dolar olacağı, tam sürüm fiyatının ise 49 dolara yükseleceği söylendi. 20 Kasım’dan itibaren Steam’de TL’ye veda edecek olan bizler için ise durum nasıl işleyecek hep birlikte göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x